Канадські військові зустрілися з Командуванням Сил підтримки ЗСУ. ФОТО

-

Читайте также

Нещодавно представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи — Україна (операція #UNIFIER) Збройних Сил Канади побували у фахівців Картографічного центру Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Про це повідомляє на своїй сторінці Facebook Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Возможно, это изображение (5 человек и люди стоят)

Возможно, это изображение (3 человека)

Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и военная форма)

Мета поїздки — визначити перспективні напрямки співпраці між Збройними Силами України та Канади у галузі військової топографії.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят, военная форма и на открытом воздухе)

Під час візиту представники канадської сторони на чолі з заступником командира Об’єднаної оперативно-тактичної групи — Україна (операція «UNIFIER») майором Стівеном Кіблом обговорили зі своїми українськими колегами можливості залучення дорадчої групи Збройних Сил Канади для проведення підготовки особового складу ЗС України на топографічних картах, використовуючи військову систему прямокутних координат MGRS (Military Grid Reference System) на базі Картографічного центру.

Заступник начальника управління воєнно-топографічного і навігації Командування Сил підтримки ЗС України полковник Олег Дідківський підняв питання про використання поліграфічного обладнання, в контексті забезпечення військ (сил) сучасними картами, фотодокументами та іншою картографічною продукцією.

Також в ході зустрічі сторони обмінялися досвідом щодо отримання, обробки і поширення геопросторових даних для підтримки військ.

Раніше група «ІС» повідомляла, що розпочав повноцінне функціонування найбільший полігон ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Канадські військові зустрілися з Командуванням Сил підтримки ЗСУ. ФОТО

Нещодавно представники Об'єднаної оперативно-тактичної групи - Україна (операція #UNIFIER) Збройних Сил Канади побували у фахівців Картографічного центру Командування Сил...