Канада та Україна запускають будівництво космодрому: що відомо

-

Читайте также

Анонсовано початок будівництва космічного пускового майданчика Україною та Канадою в канадській провінції Нова Шотландія. Командному центру майбутнього космодрому буде присвоєно ім’я колишнього керівника ДП «КБ «Південне» Олександра Дегтярьова.

Про це повідомив голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай.

Презентація проєкту та урочиста церемонія з цієї нагоди відбулись у місті Галіфакс (Канада).

Зокрема, проєкт передбачає створення на атлантичному узбережжі Нової Шотландії комерційного космодрому для ракети-носія «Циклон-4М» розробки та виробництва українських ДП «КБ «Південне» та ДП ВО «Південний машинобудівний завод». Реалізовуватиме його канадська компанія Maritime Launch Services Ltd (MLS).

Як повідомляла група ІС, голова державного космічного агентства України Володимир Тафтай розповів про плани космічної програми на п’ять років.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

В Енергодарі окупанти знищують українські підручники з історії

В тимчасово окупованому Енергодарі рашисти взялися знищувати не тільки українську літературу в бібліотеках, а й шкільні підручники з історії....