Канада та Україна запускають будівництво космодрому: що відомо

-

Читайте также

Анонсовано початок будівництва космічного пускового майданчика Україною та Канадою в канадській провінції Нова Шотландія. Командному центру майбутнього космодрому буде присвоєно ім’я колишнього керівника ДП «КБ «Південне» Олександра Дегтярьова.

Про це повідомив голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай.

Презентація проєкту та урочиста церемонія з цієї нагоди відбулись у місті Галіфакс (Канада).

Зокрема, проєкт передбачає створення на атлантичному узбережжі Нової Шотландії комерційного космодрому для ракети-носія «Циклон-4М» розробки та виробництва українських ДП «КБ «Південне» та ДП ВО «Південний машинобудівний завод». Реалізовуватиме його канадська компанія Maritime Launch Services Ltd (MLS).

Як повідомляла група ІС, голова державного космічного агентства України Володимир Тафтай розповів про плани космічної програми на п’ять років.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Участь України у засіданні Північноатлантичної ради: перші підсумки

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у засіданні Північноатлантичної ради на рівні міністрів закордонних справ держав-членів НАТО...