Італія закупить нові підводні човни-«невидимки» U212 NFS

-

Читайте также

Міноборони Італії через Організацію зі співробітництва в галузі закупівлі озброєнь (OCCAR) направило запит про закупівлю чотирьох нових неатомних підводних човнів класу U212 NFS (Near Future Submarine), інформує Мілітарний портал.

Вартість операції оцінюється в 2,7 млрд євро.

Поставки першого та другого підводних човнів заплановані на 2027 та 2028 роки.

Основним озброєнням кожної з субмарин типу U212 NFS стануть шість торпедних апаратів калібру 533 мм, з яких можна буде запускати важкі торпеди, крилаті ракети та підводні дрони.

Підводний човен «Type-212» (U212) розроблено німецькою компанією Howaldtswerke-Deutsche Werft AG (HDW) для Військово-морських сил Німеччини та Італії.

Наразі чотири таких підводні човни знаходяться на озброєнні ВМС Італії та шість – ВМС Німеччини.

Підводний човен буде оснащено оновленою силовою установкою з літій-іонними паливними елементами італійського виробництва, що зробить їх одними з найбільш малопомітних підводних човнів у світі.

Передбачається, що човен поліпшеного проекту буде відрізнятися подовженим на 1,2 м корпусом, а також рядом інших нових технологій, впроваджених у другій партії підводних човнів ВМС Німеччини для збільшення запасів палива.

Нова платформа також буде оснащена оновленим комплектом бойових систем, бойових інформаційним центром нової конфігурації, оновленою гідроакустичною станцією, сучасними торпедами та ракетами.

Зараз в бойовому складі ВМС Італії 8 підводних човнів: чотири класи «Sauro», які планується зняти з озброєння протягом 2022 року, і чотири «Type-U212A».

Згідно з інформацією з відкритих джерел, нові підводні човни можуть бути побудовані італійською компанією Fincantieri за ліцензією ThyssenKrupp Marine Systems (TKMS).

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Італія отримала третій БПЛА RQ-4D «Phoenix».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Эстонии стартовали крупные международные учения: подробности

В понедельник, 17 мая, в Эстонии стартовали учения "Весенний шторм", в которых будут задействованы около 7000 военнослужащих Эстонии, Латвии,...