Домой Новости Італія отримала третій БПЛА RQ-4D «Phoenix»

Італія отримала третій БПЛА RQ-4D «Phoenix»

На авіабазу до Італії прибув вже третій з п’яти безпілотників з дистанційним керуванням RQ-4D «Phoenix», які були замовлені в рамках програми створення системи повітряної розвідки наземних цілей НАТО Alliance Ground Surveillance, інформує Мілітарний портал.

Відзначається, що присутність трьох БПЛА на авіабазі Італії розширить можливості Агентства управління наглядом у сфері наземної розвідки НАТО (NAGSMA).

Контракт вартістю 1,7 млрд. доларів, підписаний в травні 2012 року між агентством NAGSMA з корпорацією Northrop Grumman, передбачає закупівлю і початкове обслуговування п’яти БПЛА великої тривалості польоту RQ-4 «Global Hawk» Block 40, оснащених РЛС нового покоління з активною фазованою антенною решіткою MP-RTIP, а також комплекту засобів зв’язку, включаючи супутниковий.

Спочатку передбачалося, що система буде прийнята на озброєння в 2015 році, але з різних причин поставка була перенесена на більш пізній термін.

Перший БПЛА RQ-4 «Global Hawk» Block 40 здійснив посадку на авіабазі Сігонелла 21 листопада 2019 року. Другий БПЛА прибув 19 грудня 2019 року.

Решта мають бути передані замовнику до кінця 2020 року.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, ЗСУ випробували турецькі БПЛА Bayraktar в умовах «реального» сучасного бою.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу