Як повідомляла група «Інформаційний спротив», днями РФ опублікувала оригінали історичного документу – пакту Молотова-Ріббентропа.

Одна з цілей такого жесту – створити підгрунтя для чергового витка антиукраїнської риторики з боку польських ультраправих націоналістичних організацій. Звичайно, щедро профінансованого з боку

«Якщо зробити акцент саме на Україні, то в поточних умовах внутрішньополітичної турбулентності публікація тексту пакту вдаряє найболючіше саме по Києву. Мета Москви — дати грунт для чергового витка антиукраїнської риторики для польських ультраправих націоналістичних організацій, які отримують щедре фінансування від росіян. Напередодні 80-річчя пакту буде реанімована тема повернення «Східних Кресів», а це в основному західноукраїнські землі», — зазначив координатор ІС Дмитро Тимчук.

«Особливо запекло цю повістку просуває лояльна до Кремля партія «Змяна» на чолі з Матеушем Піскорським. Не варто забувати, що небезпечну тему реституції майна польських громадян, що жили на «Східних Кресах», 2015 року піднімав президент Польщі Анджей Дуда», — нагадав він.

Раніше стало відомо про те, що Росія кинула всі пропагандистські ресурси на протидію автокефалії Української церкви.