Інструмент пропаганди РФ: суд заборонив будувати в Литві “Дім Москви”

-

Читайте также

В Литві вищий адміністративний суд завершив розглядати скаргу культурного центру “Дім Москви” на міську адміністрацію Вільнюса. Раніше адміністрація міста відмовила центру у наданні дозволу на завершення будівництва, тому заклад не має змоги відкритись і розпочати роботу, йдеться у повідомленні видання «Духовний Фронт України».

Суд встановив, що мерія Вільнюса мала намір демонтувати будівлю ще у 2015 році. Вже тоді культурний центр “Дім Москви” називали інструментом кремлівської пропаганди, а на будівництві були виявлені численні технічні порушення, пише російський пропагандистський сайт фонду “русскій мір”.

З часом литовські спецслужби підготували звіт, у якому прямо вказали, що, так званий, культурний центр “Дім Москви” становить безпосередню загрозу національній безпеці балтійської республіки.

На підставі вказаного звіту, влада Вільнюса остаточно відмовила представникам російської організації у видачі дозволу на завершення будівельних робіт.

23 вересня 2021 року Вищий адміністративний суд Литви завершив розгляд справи по суті. Під час засідання позивачі (“Дім Москви”) не змогли довести твердження, що організація не становить загрози нацбезпеці, відтак судді визнали дії міської адміністрації Вільнюса обґрунтованими, а культурний центр втратив право на спорудження власної будівлі у столиці Литви.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Атомная подводная лодка США столкнулась с неизвестным объектом: первые подробности

В Индо-Тихоокеанском регионе атомная подводная лодка ВМС США USS Connecticut столкнулась с неизвестным объектом. Об этом сообщает «Укринформ» со...