Інструктори з Канади відновлюють тренування військовослужбовців ЗСУ: подробиці

-

Читайте также

Інструктори Збройних сил Канади (CAF) в рамках місії UNIFIER повертаються в Україну тренувати військових після того, як змушені були згорнути свою місію через обмежувальні заходи у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Про це йдеться в повідомленні Збройних сил Канади в Україні у Твіттері.

«Солдати CAF прибудуть до України в середині червня, щоб відновити навчання на підтримку сил безпеки України. Інструктори пробудуть на карантині упродовж 14 днів з метою захисту від COVID-19, перш ніж приєднатися до місії», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, починаючи з 2015 року через тренувальну програму UNIFIER пройшли понад 14 тисяч українських військових.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Конференція у Гаазі стала найбільшим провалом росії як члена ОЗХЗ

27-ма сесія Конференції держав-учасниць Конвенції про заборону хімічної зброї стала найбільшим провалом росії як держави-члена Організації із заборони хімічної...