Інструктори «Азову» провели заняття з оборони для військових Нацгвардії

-

Читайте также

Декілька днів у Харкові тривали інструкторсько-методичні заняття з протиповітряної та наземної оборони для військовослужбовців батареї протитанкових керованих ракет та зенітного ракетно-артилерійського дивізіону НГУ, інформує прес-служба полку «Азов».

Під час занять військові вивчали теорію та відпрацьовували пуски на електронних тренажерах.

«Первинна мета – навчити вміло застосовувати озброєння під час бойових дій. На заняттях ми працювали також з допоміжним засобом – тепловізійним прицілом, оскільки ПТРК призначений для ведення вогню вдень та вночі. Приціл встановлюється на протитанковий ракетний комплекс замість штатного та поєднує у собі оптичний та тепловізійний канали. Це дозволяє оператору комплексу краще ідентифікувати ціль та наведення на неї», – розповів керівник занять на псевдо Карась.

Зазначається, що бійці полку «Азов» вже не вперше діляться своїм досвідом з іншими військовими, адже мають навички у роботі з різними видами озброєння, набуті під час виконання бойових завдань на передовій.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про випробування, які спіткали кандидатів у снайперську групу полку «Азов».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Летающие гробы»: стало известно о многократном возврате «суперджета» по техпричине

В Российской Федерации продолжаются приключения так называемых "летающих гробов" - самолетов SSJ-100, или "суперджет". Стало известно о многократном возврате...