Домой Новости Іноземні радники обговорили проект Стратегії воєнної безпеки України: чому це важливо

Іноземні радники обговорили проект Стратегії воєнної безпеки України: чому це важливо

В Міністерстві оборони в режимі відеоконференції відбулося обговорення проекту Стратегії воєнної безпеки України. У заході взяли участь керівники Директорату політики у сфері оборони і Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України, іноземні радники від урядів США, Канади, Великої Британії, Данії, Німеччини, Представництва НАТО в Україні, повідомили у військовому відомстві.

В ході обговорення особливу увагу було приділено спільному розумінню та трактуванню основних положень, термінів та концептуальних підходів до забезпечення воєнної безпеки України, зокрема такому питанню, як організація всеохоплюючої оборони держави.

Після проведення погоджувальних процедур, Стратегію воєнної безпеки України планується розглянути на засіданнях Уряду та Ради національної безпеки і оборони України. В подальшому, після затвердження Указом Президента України, цей документ стане основою для розроблення Стратегічного оборонного бюлетеня України.

Проект Стратегії воєнної безпеки України – це документ довгострокового планування, який розробляється на виконання положень Закону України “Про національну безпеку України” та Стратегії національної безпеки України. Для її розроблення створено Робочу групу, до складу якої увійшли, окрім представників Міноборони та Генштабу, фахівці Офісу Президента України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Головного управління Національної гвардії України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Ради сприяння імплементації реформ Міністерства оборони України, Громадської ради при Міністерстві оборони України. Процес відбувається у взаємодії та за підтримки наших іноземних партнерів.

Як повідомляла група «ІС», в Міноборони розповіли, на якому етапі запровадження стандартів НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.