Інфраструктура Криму: окупанти кілька років нараховували платежі на небіжчиків

-

Читайте также

В тимчасово окупованому Російською Федерацією Криму «водоканал» кілька років нараховував платежі на небіжчиків. Господиня будинку №37 по вулиці Прокопенка у Феодосії померла у жовтні 2015 року. Житло перейшло до онука, який сповістив всі так звані «комунальні служби» щодо смерті бабусі, надавши необхідні документи.

Однак, у серпні 2018 року з’ясувалося, що борг за воду досяг 13 тисяч. Тому що «співробітники водоканалу» не зняли померлу жінку з обліку і продовжували виставляти їй рахунок за споживання води. Зробити перерахунок вони відмовилися, пояснюючи тим, що спочатку потрібно погасити заборгованість, і тільки потім буде вирішуватися питання щодо повернення переплачених коштів, йдеться у повідомленні Асоціації реінтеграції Криму.

А далі, в березні 2019 новий господар будинку теж помер, будинок успадкувала його дружина. І ось вже 2,5 роки жінка бореться з «водоканалом», який продовжує нараховувати платежі на померлих.

Але «водоканал», не дивлячись на абсурдність своїх дій, пішов ще далі і в грудні 2019 року подав до «суду» на померлого за 9 місяців до цього чоловіка і цей «суд» виграти. У результаті спадкоємиці відмовив у перерахунку, пославшись на «судове рішення», яке зобов’язує небіжчика оплатити борг.

Це «судове рішення» кримчанка опротестувала. Але навіть після цього «комунальники» не відмовляються від наміру «струсити» гроші з покійних, пояснюючи, що сума по заборгованості не така і велика тому перерахунку не буде.

У підсумку, жінка вирішила, що простіше взагалі відмовити від центрального водопостачання і обрізала у будинку водопровід.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, окупанти методично знищують ліси та зелені насадження Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Інфраструктура Криму: окупанти кілька років нараховували платежі на небіжчиків

В тимчасово окупованому Російською Федерацією Криму «водоканал» кілька років нараховував платежі на небіжчиків. Господиня будинку №37 по вулиці Прокопенка...