Інформаційні системи держорганів залежать від програмного забезпечення з РФ — СБУ

-

Читайте также

Інформаційні системи органів державної влади вимагають термінового оновлення, щоб повністю позбутися від залежності від російського програмного забезпечення, заявив начальник управління Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк під час Всеукраїнського форуму «Україна 30».

«Однією з головних проблем на сьогоднішній день є те, що з часу здобуття незалежності Україною інформаційні системи державних органів у нас будувалися без будь-яких конкретних стандартів і вимог — на програмному забезпеченні сумнівного походження, часом з РФ, за що сьогодні доводиться дуже дорого платити» , — розповів він.

Ілля Вітюк

У зв’язку з цим, за словами Вітюка, Державна служба зв’язку та захисту інформації спільно з СБУ вже розробляє відповідні оновлення.

Як повідомляла група ІС, у січні було здійснено масову розсилку по державних установах України фішингових електронних листів начебто від адміністрації Держспецзв’язку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Saber Guardian 2021: розпочалася активна фаза навчання за участі десантників ЗСУ. ФОТО

Після того як українські десантники вийшли в район виконання завдання, закріпилися на бойових позиціях та організували взаємодію зі штабом...