Інформаційна війна: Анатолій Штірліц розповів про спроби злому його сторінок у соцмережах

-

Читайте также

Український військовий та блогер Анатолій Штірліц розповів, що останнім часом російські спецслужби активізували спроби злому його сторінок у соціальних мережах.

«Як за останній місяць інформаційної війни, такої навали російської ботоферми та акаунтів на мої ресурси не було. Спроби взлому акаунту Фейсбука, Інстаграма та електроної пошти. 10.05 відбулася масована атака (скаргами на дописи) на моєму акаунті Фейсбук. Результатом атаки стала деактивація ВЕРИФІКОВАНОГО акаунту Фейсбук офіційного представника ЗСУ (без пояснення причини)», — написав Анатолій Штірліц на своїй сторінці у Facebook.

Також блогер додав, що деактивацію він оскаржив, але вже 27 діб відповіді від адміністрації та технічної підтримки немає.

«Задіяв всі зв’язки для усвідомлення ситуації. Війна продовжується і не зупиняється ні на мить, як і інформаційний фронт», — написав Анатолій Штірліц.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, експерти та лідери громадської думки об’єднують зусилля щодо протидії пропаганді РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский бизнесмен получил контроль над портом в Греции: что известно

Оператор морского порта Салоники компания Thessaloniki Port Authority SA (ThPA) перешла под влияние российского предпринимателя Ивана Саввиди. Компания ThPA перешла...