Інформаційна безпека: Кабмін пропонує ввести санкції проти 6 фізичних та 10 юридичних осіб

-

Читайте также

Кабінет Міністрів України схвалив та повинен протягом трьох днів внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів до фізичних та юридичних осіб, причетних до поширення продукції та інформаційного контенту, спрямованих на виправдання збройної агресії Російської Федерації проти України та тимчасової окупації РФ частини території України, популяризацію та пропаганду діяльності органів окупаційних адміністрацій РФ.

Санкції пропонується застосувати строком на 3 роки до 6 фізичних та 10 юридичних осіб, зареєстрованих у восьми країнах. Про це йдеться у повідомленні на сайті Мінреінтеграції.

Запропонований пакет санкцій до зазначених осіб передбачає блокування користування майном на території нашої держави, унеможливлює здійснення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України, унеможливлює виведення капіталів за межі території України. Крім того, зупинить виконання економічних та фінансових зобов’язань, припинить надання телекомунікаційних послуг і заблокує можливість використання телекомунікаційних мереж загального користування, а також унеможливить передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності, використання відповідних інтернет-ресурсів на території України.

Дане рішення спрямоване на захист національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Україна ввела санкції проти низки компаній з РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Інформаційна безпека: Кабмін пропонує ввести санкції проти 6 фізичних та 10 юридичних осіб

Кабінет Міністрів України схвалив та повинен протягом трьох днів внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію...