Домой Новости Індія озброїть свої дрони боєприпасами з лазерним наведенням

Індія озброїть свої дрони боєприпасами з лазерним наведенням

В умовах напруженості на кордоні з Китаєм, індійська армія збирається озброїти своїх дронів Heron бомбами з лазерним наведенням, високоточними боєприпасами та протитанковими ракетами для знищення ворожих позицій і броньованих полків, інформує ресурс Діфенс Експрес.

Heron — це середньовисотний БПЛА, який виробляється компанією Israel Aerospace Industries (IAI). Розроблений як безпілотник спостереження, оснащений камерами і радаром, він, як і дрони MQ-1 Predator та MQ-9 Reaper, може бути озброєний ракетами.

На додаток до високоточних боєприпасів, дрони Heron отримають поліпшені сенсори. Це передбачає, що Heron може використовуватися для збройної розвідки, спостереження за Гімалаями і долинами Ладакха, а також для запуску ракет і розумних бомб, якщо будуть виявлені відповідні цілі й диспетчери санкціонують нанесення удару.

У країни вже є 90 дронів Heron, розділених між індійською армією, флотом і військово-повітряними силами, які розгорнули Heron в області Ладакх, щоб стежити за китайськими силами, з якими Індія зіткнулася в останніх прикордонних конфліктах.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Китай раніше перекинув до кордонів з Індією новітні винищувачі п’ятого покоління.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.