Європейські винищувачі Eurofighter Typhoon модернізують: подробиці

-

Читайте также

Німецькі й іспанські винищувачі Eurofighter Typhoon отримають нову систему РЛС. Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на видання Janes.

Корпорація Airbus отримала контракт на установку нової радіолокаційної станції Captor-E на винищувачі Eurofighter Typhoon. Контракт передбачає постачання та інтеграцію 110 радарів Captor-E для Eurofighter Typhoon ВПС Німеччини та початкову партію з п’яти РЛС для іспанських Військово-повітряних сил: постачання повинні завершити до 2023 року.

«Контракт на радар Captor-E є головним досягненням для оснащення Eurofighter датчиками, які забезпечують сьогоднішнє панування літака. Німеччина та Іспанія інвестують в міцну основу європейської протиповітряної оборони й в провідний проєкт європейської оборонної промисловості», – розповів Дірк Хок, генеральний директор Airbus Defense and Space.

Нові радіолокаційні станції замінять РЛС CAPTOR-М, які на сьогодні вже не відповідають вимогам повною мірою. Captor-E дозволить істотно підвищити бойові можливості винищувача Eurofighter Typhoon, закріпивши за ним статус одного з кращих багатофункціональних літаків-винищувачів у світі.

РЛС забезпечує можливість знищення повітряних цілей на всіх ракурсах, у тому числі й на фоні землі, в умовах застосування противником засобів РЕП.

Як повідомляла група ІС, Німеччина готується до придбання 45 винищувачів Boeing F/A18E/F Super Hornet у США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

ВС Швеции  закупят опытную партию французских ПТРК: что известно

В ВС Швеции сообщили о заключении контракта с европейским консорциумом MBDA на поставку опытной партии ПТРК MMP (ракета средней...