ЄС повинен ввести більш адресні санкції проти РФ: заява лідера німецьких лібералів

-

Читайте также

Голова Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер заявив, що Європейський союз повинен застосовувати більш адресні санкції проти Російської Федерації. Про це він сказав в інтерв’ю DW.

Він зазначив, що дійшов такого висновку після розмов з представниками ліберальної російської опозиції, в тому числі Олексієм Навальним.

ВДП виступає за так званий «акт Магнітського», що передбачає індивідуальні санкції, підкреслив Лінднер. За його словами, результатом подібних заходів для прибічників нинішнього російського режиму можуть стати індивідуальні обмеження на поїздки, неможливість відправляти своїх дітей на навчання за кордон, а також мати власність або рахунки за кордоном.

За його словами, такі обмеження, як видається, були б ефективнішими, ніж введення санкцій, які позначаються на всіх жителях Росії і навіть «дозволяють Путіну видавати себе за жертву». При цьому він підтримав продовження чинних штрафних заходів щодо Москви.

Лінднер не оминув і питання будівництва газопроводу «Північний потік — 2». Лідер німецьких лібералів особливо наголосив на необхідності враховувати інтереси України. Слід виключити загрозу «шантажу України Росією в питанні поставок газу», підкреслив він.

Про поліпшення економічних відносин з РФ можна буде говорити лише після того, як Москва змінить свою політику, вважає Лінднер. Поки Навальний ув’язнений, пріоритетною темою повинні бути жорсткіші індивідуальні санкції, а не налагодження економічних зв’язків, вважає лідер німецьких лібералів.

Голова ВДП назвав Європу «будинком», в якому панують «хороші взаємини». Росії слід «дотримуватися правил внутрішнього розпорядку» цього «будинку», зазначив він.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, що Німеччина ініціює розробку стратегії протидії загрозам з боку РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Президента Хорватии Милановича внесли в базу «Миротворца»: названы причины

Президент Хорватии Зоран Миланович пополнил базу «Миротворца». Администраторы сайта отмечают, что причиной этого стало его участие в актах гуманитарной...