ЄС передав українській поліції автомобілі та обладнання на 3,4 млн євро: подробиці

-

Читайте также

Європейський союз передав Національній поліції України обладнання та автомобілі, загальна вартість яких становить близько 3,4 млн євро. Про це йдеться у повідомленні видання «Європейська правда» з посиланням на пресслужбу Консультативної місії ЄС в Україні.

Офіційно подарунок передали 10 вересня. Це 18 патрульних автомобілів, 40 автомобілів для підрозділів забезпечення публічної безпеки і порядку, дев’ять дефібриляторів, сучасні сервери та системи зберігання даних для співпраці з Європолом та Інтерполом, а також костюми вибухотехніків та супутнє обладнання. 

Патрульні автомобілі використовуватимуться в дев’яти областях України, зокрема Кіровоградській, Львівській, Харківській, Одеській, Київській, Вінницькій, Чернівецькій, Полтавській та Хмельницькій. Костюм вибухотехніка та гідродинамічні руйнівники призначені для використання в Донецькій області для розмінування та знешкодження вибухонебезпечних пристроїв, таких як міни, бомби та саморобні вибухові пристрої, із урахуванням безпеки поліцейських та населення. Лише у 2020 році підрозділ вибухотехніків НПУ в Донецькій області прийняв більше 560 викликів та знешкодив понад сорок тисяч вибухонебезпечних предметів – це понад дві тонни вибухових речовин.

Крім цього, Національна поліція отримала 350 бронекомплектів, шоломів, протигазів та рукавичок для підрозділів забезпечення публічної безпеки і порядку.

Обладнання надали у рамках програми «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного управління» («ПРАВО-Поліція»), що реалізується за фінансової підтримки ЄС Управлінням ООН з обслуговування програми (ЮНОПС) у співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні. 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше українські прикордонники отримали техніку від ЄС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Наброс на вентилятор: генеральный прогон выборов Путина в 2024-м прошел с успехом

В России завершились парламентские выборы — 2021. По официальным данным, партия «Единая Россия» получила 49,82% голосов, КПРФ — 18,93%,...