Хорватія розширить можливості для реабілітації українських воїнів: що відомо  

-

Читайте также

В США приступили к летным испытаниям подвесной прицельной системы Legion Pod. ФОТО

Компания General Atomics начала летные испытания подвесной прицельной системы Legion Pod на беспилотном летательном аппарате Avenger. Представители General Atomics сообщили...

В Баку строят музей Победы над Арменией. ФОТО и ВИДЕО

В Баку приступили к строительству Мемориального комплекса Отечественной войны и Музея Победы, сообщает азербайджанский интернет-ресурс Trend.az. Как сообщается, комплекс и...

В Китае применяют беспитлотник с тепловизором для аэромониторинга животных. ФОТО и ВИДЕО

Китайская научно-исследовательская команда впервые использовала беспилотник, оснащенный системой тепловидения с диапазоном дальней области инфракрасного спектра, для осуществления аэромониторинга диких...

2021-й стане плідним у сфері тісної співпраці України й Хорватії щодо лікування, реабілітації й соціалізації військовослужбовців — ветеранів АТО/ОСС. Про це повідомив почесний консул України в Хорватії Івица Пирич, пише «Арміяinform».

В останні роки завдяки зусиллям та ініціативам почесного консула України Івіци Пирича майже 2000 ветеранів АТО та постраждалих з Донецької й Луганської областей побували в Хорватії, де пройшли оздоровлення.

У планах на цей рік — відновлення практики відпочинку в Хорватії дітей загиблих військовослужбовців і вихід на новий рівень реабілітації ветеранів Антитерористичної операції. Важливо зазначити, що допомога, яку надають хорватські партнери, є цільовою та практичною. Наприклад, як в історії з багатодітною родиною Андрія Онанка.

Він був тричі контужений, а за свої ратні подвиги у 2015-му нагороджений медаллю «Князя Бориса». Нею удостоюють щороку до Дня Незалежності України. 2016-го Андрій отримав нагрудний знак за безпосередню участь в обороні Донецького аеропорту в період з 26 травня 2014-го по 21 січня 2015 року.

На Різдво десять його дітей отримали від офісу почесного консула України в Хорватії Івіци Пирича партію продуктів харчування й одяг, але найціннішим для сім’ї, безсумнівно, стали увага й турбота.

— Ми приємно здивувалися, коли нас відвідали представники почесного консула. Дуже вдячні за таке ставлення до нас у такий непростий час, — висловив слова подяки Андрій Онанко.

Як поінформував пан Пирич, допомогу сім’ям українських військовослужбовців і їхнім дітям, а також вимушеним переселенцям з південного сходу України планують додатково розширити у 2021 році в межах розробленої програми соціально-психологічної реабілітації.

Як повідомляла група «ІС», канадці допомагають у реабілітації українських бійців з нейротравмами.


 

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В США приступили к летным испытаниям подвесной прицельной системы Legion Pod. ФОТО

Компания General Atomics начала летные испытания подвесной прицельной системы Legion Pod на беспилотном летательном аппарате Avenger. Представители General Atomics сообщили...