Хомчак розповів про плани щодо комплектації ЗСУ кадровими військовими

-

Читайте также

Збройні сили України до 2025 року повинні будти укомплектовані кадровими військовослужбовцями на 80-90%. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак, повідомляє Укрінформ.

«До 2025 року ЗСУ будуть укомплектовані кадровими військовослужбовцями на 80-90 відсотків та військовослужбовцями, які підписали контракт на службу в резерві, на 10-20%», — сказав Хомчак.

За словами Хомчака, вже цього року планується, що всі органи військового управління набудуть повних оперативних спроможностей у нових організаційних структурах. Виконання заходів із підготовки персоналу сил оборони військового резерву передбачає укомплектування Збройних сил професійним всебічно підготовленим та вмотивованим персоналом, заявив головнокомандувач. Хомчак пояснив, що передбачається «впровадження способу доукомплектування бойових військових частин резервістами без оголошення мобілізації».

Крім того, планується розвиток системи військової освіти, охорони здоров’я і соціального захисту військовослужбовця. Важливим є аспект підвищення ролі сержантського та старшинського складу, зазначив Хомчак.

Головнокомандувач заявив, що «наявність запасу достатнього військово навченого людського ресурсу забезпечить доукомплектування ЗСУ під час мобілізації, розгортання системи територіальної оборони, а також для поповнення можливих втрат під час відсічі збройної агресії».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Хомчак заявив, що ЗСУ готові до усіх варіантів розвитку подій на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Статус партнера НАТО: у Генштабі підбили підсумки року

У Генштабі ЗСУ підбили підсумки року в статусі партнера НАТО з розширеними можливостями. Серед основних переваг, що надає Україні статус...