Як Харківська бригада Нацгвардії визначала кращих «зенітників». ФОТО

-

Читайте также

У 3-ій бригаді оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана відбулися змагання на кращий розрахунок ЗУ-23 підрозділів протиповітряної оборони, які пройшли на військовому полігоні поблизу населеного пункту Клугіно-Башкирівка у Харківській області, інформує прес-служба Нацгвардії.

Змагання відбувалися в 3 етапи, розрахунки виконували нормативи з бойової роботи, стрільби та зенітного біатлону.

На кращий постріл із ЗУ-23 змагалися 4 бойові розрахунки зенітних установок, тобто 24 військовослужбовця бригади.

Для цього розрахунки вирішували завдання з виявлення, ведення та умовного знищення засобів наземного та повітряного нападу противника.

У ході біатлону команди готували «зенітку» до бойового застосування з установкою стволів та коробів, згортання і розгортання техніки на час та подолали різні ділянки місцевості. Розрахунки демонстрували вміння в спорядженні стрічки і укладанні її в короб, орієнтуванні зенітної установки, складанні картки вогню та заряджанні зенітної установки.

У ході виконання бойових стрільб мішені були успішно уражені, всі розрахунки показали злагодженість дій під час виконання завдань.

Надалі кращий розрахунок буде представляти військову частину у змаганні на першість Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Нагадаємо, як раніше інформувала група ІС, на військовому полігоні «Урзуф» відбулися масштабні військові навчання з бойовою стрільбою за участі підрозділів Національної гвардії та Збройних сил України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Чому Україна має відмовити чеському дипломату з російським «шлейфом»: причини

Чинній владі часом дорікають через те, що вона готова діяти всупереч порадам чи навіть проханням західних партнерів. Однак навіть...