Хакери атакували офіційний вебсайт держкомпанії «Енергоатом»

-

Читайте также

Вчора, 22 листопада, офіційний вебсайт Енергоатома атакували хакери – і відтоді немає доступу до публікацій пресцентру за весь час роботи компанії. Це сталося, щойно були підписані історичні угоди між ДП «НАЕК «Енергоатом» й американською компанією Вестінгауз, повідомили у держкомпанії.

«Фахівці роблять усе можливе для відновлення доступу до інформаційного ресурсу НАЕК. Поки тривають відновлювальні роботи, просимо скористатися сторінками Компанії у соціальних мережах та її офіційним Телеграм-каналом», — йдеться у повідомленні.

За даними Держспецзв’язку, кількість кіберінцидентів і різноманітних атак щороку невпинно зростає. Протягом шести місяців вдалося заблокувати понад 1,1 млн атак різних видів на державні інформаційні ресурси, а також понад 250 DDoS-атак.

Як повідомляла група «ІС», російські хакери намагаються проникнути в урядові мережі США та Європи.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Резніков прокоментував виконання Державного оборонного замовлення

Цього року лунало багато питань щодо виконання Державного оборонного замовлення (ДОЗ). Свої пояснення з бачення ситуації надав міністр оборони...