Гусєв підписав наказ про початок трансформації концерну «Укроборонпром»

-

Читайте также

У понеділок, 21 грудня, генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв підписав наказ про початок корпоратизації стратегічного виробника озброєння та військової техніки, перетворивши його холдинги, інформує прес-служба ДК.

Очільник Укроборонпрому зазначив, що наказ розпочинає підготовку, що триватиме кілька місяців, протягом яких Верховна Рада має ухвалити необхідний для здійснення трансформації концерну законопроект №3822.

«Отже, оборонно-промисловий комплекс в особі Укроборонпрому отримає довгоочікувану реформу, а люди – впевненість у завтрашньому дні», – наголосив Юрій Гусєв, зазначивши, що ефективні системи відкриють можливість для залучення фінансів, нових технологій та впровадження прозорої ефективної системи корпоративного управління.

До слова, реформа Укроборонпрому передбачає, що 65 найперспективніших підприємств концерну об’єднають у новий державний оборонний холдинг. Будуть створені галузеві бізнес-одиниці у формі акціонерних товариств, які будуть об’єднані за напрямами: авіаремонтний, бронетехніки, радарних систем, морських систем, високоточного озброєння, боєприпасів і спецхімії.

Створення холдингової компанії та ГБО має бути завершене у 2021 році. Буде запроваджено нову модель корпоративного управління відповідно до принципів і рекомендацій Організації економічного співробітництва та розвитку (прозорість, підзвітність, незалежне врядування, контроль). Діяльність керівного холдингу та ГБО контролюватимуть Наглядові Ради.

Упродовж року має бути проведена інвентаризація усього майна та інтелектуальної власності. До 30 квітня 2021 року – очікується ухвалення ВРУ законопроєкту №3822, який стане офіційним початком трансформації Укроборонпрому. До кінця червня 2021 року – ліквідація ДК «Укроборонпром» та створення нового оборонного холдингу у формі акціонерного товариства.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше Міноборони повідомляло, що 42 державних підприємства буде реорганізовано, 5 — передано на приватизацію у Фонд державного майна України. Ще 44 держпідприємства Міноборони підлягають ліквідації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Фейковий референдум на Луганщині: ватажку бойовиків «ЛНР» оголошено про підозру

За матеріалами СБУ підозру у колабораційній діяльності отримав «голова лнр» Леонід Пасічник. Задокументовано, що він підписав звернення депутатів незаконної...