ГУР МО України фіксує активність військ РФ на кордонах з Україною

-

Читайте также

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України фіксують активність військ Росії на кордонах з Україною. А саме в Ростовській області на полігонах Південного військового округу Росії, на морських полігонах у Чорному морі біля окупованого Криму. Про це в інтерв’ю «Сьогодні» повідомив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.  

Він додав, що українська розвідка все це ретельно відстежує.

«Ми використовуємо всі сили і засоби, які маємо. У тому числі космічний і безпілотний сегменти, радіоелектронну розвідку і багато іншого. Щоб мати достовірну інформацію, потрібні як мінімум 2-3 джерела», — сказав він.

За його словами, у цій ситуації Україна посилили розвідку.

«Посилено всі види розвідки для з’ясування задуму навчань, визначення районів розгортання військ, чи повернуться вони в місця постійної дислокації після навчань. Також з’ясовується, чи можливі під прикриттям навчань інші дії. Крім того, якщо зростає рівень загрози, Збройні сили України вживають всіх заходів для нейтралізації небезпеки. Дисбалансу сил не буде», — запевнив Скібіцький.

Як повідомляла група «ІС», маневри РФ біля кордонів України — авіаційні з’єднання приведені в повну боєготовність.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Диктатура в РФ: Госдума разрешит губернаторам сидеть пожизненно

В Российской Федерации становится нормой пожизненная форма государственного управления, без какого либо лимита на сроки пребывания на высших государственных...