ГУР інформує: окупанти будуть примусово залучати населення на «військові збори»

-

Читайте также

Командування російських окупаційних військ продовжує нарощувати бойові можливості з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК за рахунок розширення переліку категорій місцевого населення для участі у заходах бойової підготовки.

Про це повідомляє на сторінці у Facebook Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

З 22 жовтня противником на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях розпочато розгортання польових пунктів управління та польових таборів для розміщення громадян, яких буде призвано у цьому році на так звані зимові військово-польові збори.

Передбачається примусово залучити на шестимісячні збори осіб, які раніше не призивалися, у тому числі студентів вищих навчальних закладів. За ухилення від призову окупанти погрожують позбавленням волі на строк до шести років.

Як повідомляла група «ІС», окупанти продовжують накопичувати в ОРДЛО боєприпаси і бойову техніку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

На Кубані з’явилися поховання під прапором «Дика рота»

У Краснодарському краї рф під Тихорецьком з'явилися поховання під прапором "Дика рота". Про це повідомляє Telegram-канал Можем объяснить. За даними засновниці...