Група Вагнера масово вербує ув’язнених для війни в Україні

-

Читайте также

Група Вагнера завербувала для війни з Україною понад 1 тисячу ув’язнених у 17 колоніях рф, повідомляє DW з посиланням на спільне розслідування російського видання «Верстка» з правозахисним фондом «Русь Сидящая».

За даними видання, рекрутери вагнерівців обіцяють ув’язненим зарплату в 200 тисяч рублів на місяць, виплати лікарняних та «гробових» та помилування президента рф через півроку служби.

Ще наприкінці березня міноборони Великобританії повідомило про перекидання «вагнерівців» з Африки та Сирії до України разом із вищим керівництвом. У відомстві вважають, що це було вимушеним кроком, на які російське керівництво підштовхнуло важкі втрати та практично повний провал вторгнення.

Нагадаємо, так званої «Групи Вагнера» юридично не існує. Це фікція, вигадана для того, щоб відвернути увагу від підставних компаній, які зрештою належать Міноборони росії.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

рф перекинула в Україну 80% військ, які дислокувалися на кордонах з країнами НАТО

З лютого російська федерація перекинула в Україну орієнтовно 80% своїх військ, які дислокувалися поруч із кордонами країн НАТО. Про...