Головнокомандувач ЗСУ розповів про підготовку до навчань «Об’єднані зусилля 2021»

-

Читайте также

Цього тижня Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Руслан Хомчак у Брюсселі взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО. Після повернення до Києва Руслан Хомчак повідомив АрміяІnform про підготовку до навчань «Об’єднані зусилля 2021».

«Ми вже запросили багатьох наших регіональних партнерів, держави-члени НАТО взяти участь у навчаннях «Об’єднані зусилля – 2021». Ми розпочали цикл планувальних конференцій, під час яких буде визначено сили та засоби, які наші партнери залучатимуть на навчаннях. Уже сьогодні можна сказати, що за масштабом, представництвом  та сценарієм навчання «Об’єднані зусилля – 2021» переважатимуть тогорічні. У нас спільна мета – досягнення взаємосумісності наших збройних сил для протидії світовим та регіональним загрозам», —  повідомив Головнокомандувач ЗСУ.

Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Руслан Хомчак

Щодо сценарію, за яким будуть проводитись ці навчання, то генерал-полковник Руслан Хомчак  зазначив наступне: «Сценарієм навчань передбачено дії міжвидових та багатонаціональних угруповань військ по всій території України. У нас є повне взаєморозуміння з країнами Вишеградської четвірки, країнами Чорноморського регіону, стратегічними партнерами – США, Великобританією щодо необхідності спільного реагування на загрози з боку РФ».

Нагадаємо, після повернення зі стратегічних командно-штабних навчань в Україні «Об’єднані зусилля – 2020» військові зі складу 352-го крила спеціальних операцій Сполучених Штатів Америки поширили ефектне відео, де поділились своїми враженнями від співпраці із Силами спеціальних операцій та Повітряними Силами ЗСУ.

2021 року ЗС України планують взяти участь у 22 багатонаціональних навчаннях. Вісім з них пройдуть на території України, а 14 – за кордоном. Про це заявив міністр оборони Андрій Таран.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Мезальянс с террористами, или Как Кремль себе в ногу выстрелил

Российская партия жуликов и воров, скрывающаяся под брендом «Единая Россия», чей реальный рейтинг столь же смехотворен, как и у...