Головнокомандувач ЗСУ прокоментував підготовку до «наймасштабніших» навчань Sea Breeze 2021

-

Читайте также

Навчання Sea Breeze 2021 (28 червня — 10 липня) будуть наймасштабнішими за понад 20 років. З української сторони в них візьмуть участь 24 одиниці кораблів та катерів, 17 літаків, десятки одиниць озброєння та військової техніки. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак в коментарі Укрінформу.

«Ці навчання будуть наймасштабнішими з 1997 року. Їх мета — підготовка штабів та підрозділів ВМС ЗСУ для виконання завдань за призначенням відповідно до стандартів та процедур НАТО, а також набуття досвіду спільних дій під час проведення багатонаціональних операцій, у тому числі у складі багатонаціональних сил міжнародних операцій з підтримання миру та безпеки. 31 держава-учасниця візьме участь у навчаннях, під час яких загалом буде задіяно близько 30 кораблів, катерів та суден, до 30 літаків і вертольотів, до 3000 особового складу та 50 одиниць озброєння та військової техніки», — повідомив головнокомандувач.

Руслан Хомчак

За словами Хомчака, навчання охоплять досить великий район на півдні України та пройдуть в Одесі, Очакові, Дністровському лимані, Кінбурнській косі, островах Зміїний та Первомайський, дельті річки Дунай та інших районах.

«Для участі в навчаннях «Сі Бриз 2021», українські Збройні сили та інші сили безпеки та оборони забезпечать: 24 кораблі (катери), 17 літаків, 12 вертольотів, 80 одиниць озброєння та військової техніки і 1500 чоловік особового складу. Крім того, буде задіяно одне пошуково-рятувальне судно», — повідомив Хомчак.

Він нагадав, що навчання матимуть чотири фази: прибуття сил та розгортання пунктів управління, фаза злагодження сил, активна фаза, підведення підсумків навчання та згортання сил.

Радниками та спостерігачами на Sea Breeze 2021 будуть близько 50 військовослужбовців із 17 країн світу.

Українсько-американські навчання серії » Sea Breeze» проводяться щорічно з 1997 року, їх проведення було скасоване (або не заплановане) лише у 2003, 2006 та у 2009 роках. Цьогорічні навчання є 21-ми. До навчання запрошуються як держави-члени НАТО, так і інші держави-партнери.

Нагадаємо, в майбутніх міжнародних навчаннях Sea Breeze 2021 свою участь офіційно підтвердив Шостий флот ВМС США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Смерть Виталия Шишова активизировала инфильтрованных в Украину гибридных журналистов

Не хотел трогать тему Виталия Шишова, ибо не любитель я имитаций повешенья человека, которого мог повесить кто-угодно, с учётом...