Голосування навіть без паспорта: Гайдай розповів про псевдореферендум на Луганщині

-

Читайте также

Очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив про те, що у області для проведення псевдореферендуму російські загарбники використовують фальшиві голоси.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

«Паспорт не потрібен, зателефонуємо, прийдемо з автоматом додому – підсумки першого дня псевдореферендуму на Луганщині. В Алчевську майже закінчилися чоловіки. Кого знайшли – мобілізували. Навіть при наявності броні. Одне із кращих металургійних підприємств України – Алчевський металургійний комбінат – зупинив випуск продукції. Бо працювати нікому», — зазначив Гайдай.

Очільник області наголосив, що окупанти використовують навіть «голоси» тих, хто вже загинув.

«Щоправда, є, кому голосувати. На фронті житель Алчевська, або вже в полоні, чи загинув – якимось чином проголосує. Можливо, й телепатично – голос врахують. Аби підвищити явку, працівники «виборчих комісій» в супроводі озброєних військовослужбовців російської федерації примушують жителів голосувати безпосередньо в місцях їх проживання», — написав він.

За інформацією Гайдая, людей зупиняють просто на вулиці. А на заперечення, що немає із собою паспорта, відповідають лаконічно: «І не потрібен – ми тебе і так знаємо».

«Обдзвонюють. Працюючим у разі відмови заявитись на «дільниці» погрожують звільненням. Знаходять навіть тих, хто виїхав на росію. «Запрошують» проголосувати й там», — розповів він.

Група ІС повідомляла про те, що за добу ЗСУ ліквідували 240 російських окупантів.

________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

ЗСУ завдали ударів по позиціях росіян на лівобережжі Херсонщини

Протягом минулої доби Збройні Сили України завдали ударів по російських окупантах на лівому березі Дніпра, а також в районі...