Глава Міноборони закликав НАТО надати Україні план дій щодо членства: деталі

-

Читайте также

Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час робочого сніданку на запрошення Міністра національної оборони Канади за участю Генерального Секретаря НАТО закликав партнерів розглянути заявку України на участь у Програмі та підтримати це рішення.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

«Наші партери по НАТО знають, що приєднання до програми Партнерства розширених можливостей НАТО (Enhanced Opportunity Partnership) є абсолютним пріоритетом для України. Україна зробила значний прогрес у впровадженні стандартів Альянсу і вже відповідає військовим критеріям для приєднання до Програми. Ми готові і наразі є чудове вікно можливостей, — зазначив Андрій Загороднюк.

Він також акцентував увагу на тому, що приєднання України до Програми є ключовим елементом у посиленні Європейської безпеки та поглибленні співробітництва й партнерства.

Крім того, Андрій Загороднюк наголосив, що Україні є що запропонувати Альянсу. Серед напрямків Міністр виокремив продовження участі українських військових в операціях під егідою НАТО, обмін досвідом, отриманим під час протистояння російській агресії на Сході України, включаючи гібридну складову, обмін розвідданими, а також забезпечення безпеки в акваторії Чорного моря.

Як повідомляла група «ІС», Кабмін схвалив національну програму Україна-НАТО.

загрузка...

Свежее

Работает на честном слове: после вынужденной остановки запущен блок БелАЭС

В Беларуси есть не одна тема, которая показывает всю халатность правящего режима. Одна из них Белорусская АЭС (БелАЭС), пишет...