Гібридна війна: видання, близьке до комуністів, погрожує патріарху Варфоломію

-

Читайте также

Видання “Голос.ua”, власником якого є дружина лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка Оксана Ващенко, наголошує, що патріарх Варфоломій може стати жертвою замаху під час візиту до України.

“Справжня миротворчість – завжди воістину жертовний крок, акт самовідданості. У тому числі і буквально – зустріч зі злом, відкриття себе для нього, транслювання готовності визнавати помилки, вразливість, прийняття ризиків і небезпеки”, – зазначається в матеріалі.

Автори статті наголошують, що “ми не можемо вимагати такої жертовності, тому що в нашому випадку Його Всесвятість та інші Першоєрархи дійсно можуть стати жертвами”.

“У буквальному сенсі – понести не просто репутаційні або фінансові, а фізичні втрати. На жаль, замахи і вбивства бізнесменів, політиків, високопосадовців, журналістів і священнослужителів, в тому числі здійснюються на ідеологічному ґрунті, не є у нас чимось незвичайним, не кажучи вже про звичайних громадян. Так що ніхто не може дати ніяких гарантій”, – йдеться у матеріалі.

Наприкінці автори статті наголошують: “краще взагалі не приїжджати і не наражати себе на небезпеку”.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, чому поїздка Варфоломія до України дратує РПЦ і її московських хазяїв.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оккупанты вещают на Херсонщину из Крыма: подробности

В Херсонской области радио оккупантов вещает как минимум на 34-х радиочастотах. Кроме того, блокировку украинских радиостанций зафиксировано на подконтрольной...