Гібридна війна: Грузинська церква визнає РПЦ як інструмент агресії

-

Читайте также

В Грузинській православній церкві абсолютно точно розуміють, що РПЦ стала інструментом російської агресії в Україні і Грузії. Про це заявив богослов, архімандрит Кирило Говорун в інтерв’ю «DetectorUA».

Він додав, що зустрічався із духовенством Грузинської церкви і вони висловили йому таку думку.

«У них такий самий досвід як у нас — досвід окупації 20% Грузії Росією. Вони сприймають Росію як країну-агресора. І вони звичайно теж розуміють, що Церква, на жаль, стала інструментом цієї агресії. І розуміють це краще, ніж будь-яка інша Церква, будь-який інший народ або наш сусід, чому потрібне було створення помісної Церкви України», – сказав архімандрит.

Богослов наголосив, що духовенство Грузинської Церкви абсолютно підтримує створення ПЦУ. «Я маю знайомих, друзів серед єпископату, які думають так само», – додав він.

«Причини, чому Грузинський єпископат поки не наважився на визнання — ті самі, що і в більшості Церков, вони просто не хочуть зараз ескалації напруження всередині православного світу», – резюмував Говорун.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше експерт розвінчав «казки» РПЦ як про найбільшу Православну Церкву у світі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Посібник Деркача звинуватив українську владу в «нагнітанні ситуації»: що про нього відомо

Андрій Теліженко, якого США назвала «пособником російського агента» Андрія Деркача та внесла до санкційного списку, заявив, що українська влада нібито...