За оперативними даними групи «Інформаційний спротив», у Луганську відбулася чергова кривава подія за участі бойовика російсько-терористичних угрупувань. Бойовик побив двох місцевих мешканців.

6 травня в 20-40, в хірургічне відділення Луганської клінічної лікарні госпіталізовано мешканця Луганська 1987 р.н., з діагнозом: множинні колото-різані рани шиї та нижньої щелепи, алкогольне сп’яніння. Його товариш, також луганчанин, потрапив до лікарні з діагнозом: різана рана грудної клітини зліва, підшкірна емфізема, пневмоторакс зліва, різана рана правої кисті, алкогольне сп’яніння.

За побиття цих двох затриманий Железняк Сергій Олександрович, 1979 р.н., мешканець м. Олександрівська, який заподіяв тілесні ушкодження зазначеним громадянам під час споживання спиртних напоїв.

Железняк — фігурант бази «Миротворець», бойовик НЗФ.

 

ІС

 

 

 

 

 

 

 

 

в окупованих районах Луганщини окупаційна влада намагається взяти під повний контроль видобуток вугілля.

6 травня так звані правоохоронці перервали діяльність групи людей, які не поділилися із «владою» видобутим вугіллям.

Бойовики обвинуватили у створенні «злочинного угрупування» Олексія Серебрякова, голову ТОВ «Луганський гірничо-промисловий комбінат — АВМ» та ще декількох громадян.

Цікаво, що Серебряков є фігурантом бази даних «Миротворець». За інформацією джерела, він пособник терористів, директор ТОВ «Луганський Гірничо — Промисловий комбінат — АВМ», що знаходиться під контролем терористичної організації «ЛНР».

Він організував «злочинне співтовариство» для здійснення незаконної, за думкою окупантів, діяльності з видобутку кам’яного вугілля на території ОРЛО і його подальшої легалізації через «АВМ» з метою подальшої реалізації на території «республіки» і отримання незаконного доходу.

Раніше стало відомо про те, що у Польщі заявили, що вугілля з ЛДНР транзитом йде в Німеччину.

Проводиться перевірка.

ІС: В окупованій частині Луганщини зростає кількість жорстоких злочинів

За оперативними даними групи «Інформаційний спротив», в окупованих районах Донбасу стрімко зростає кількість жорстоких злочинів, зокрема – скоєних під дією алкоголю чи наркотиків.

Щодня так звані правоохоронці констатують нові трагічні події.

Так, 5 травня в окупованому Красному Лучі (Хрустальному), в одному з будинків на вул. Ялтинській, виявлений труп господині квартири, жінки 1950 р.н., з тілесними ушкодженнями у вигляді відкритого перелому правої ноги і гематом на лівому боці.

Того ж дня у Краснодоні в будинку по вул. Радика Юркіна, виявлений труп господаря квартири гр. 1964 р.н., з тілесними ушкодженнями у вигляді переломів лівого передпліччя, кісток носа, верхньої щелепи, синці верхніх і нижніх кінцівок. З місця події вилучено ймовірне знаряддя вбивства –  держак мітли.

ІС