Домой Новости Генштаб ЗСУ анонсував створення нових шкіл підготовки військових спеціалістів

Генштаб ЗСУ анонсував створення нових шкіл підготовки військових спеціалістів

До кінця 2020-го року у ЗСУ сформують ще чотири школи підготовки військових спеціалістів, повідомив Начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук, пише «Український мілітарний портал».

Це школи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби, радіоелектронної розвідки і тактичної медицини. Минулому року було створено школи морського піхотинця та причіпної артилерії.

Загалом же у попередні роки було створено тринадцять шкіл підготовки спеціалістів: Школа загальновійськової підготовки; Школи підготовки танкістів; Школи снайперів; Школа водолазної підготовки; Школа протитанкової артилерії; Школа операторів ПТРК; Школа фахівців пожежної охорони ЗСУ та інші

В залежності від профілю школи різниться термін підготовки в ній за відповідним фахом, але у середньому це складає до 3-х місяців. Окрім цього у Збройних Силах України здійснюється підготовка і в навчальних центрах, а також профільних військових вищих навчальних закладах.

Як повідомляла група «ІС», начальник Генштабу ЗСУ дав відповідь на чутливі питання щодо українського війська.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.