Генштаб ЗСУ анонсував створення нових шкіл підготовки військових спеціалістів

-

Читайте также

До кінця 2020-го року у ЗСУ сформують ще чотири школи підготовки військових спеціалістів, повідомив Начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук, пише «Український мілітарний портал».

Це школи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби, радіоелектронної розвідки і тактичної медицини. Минулому року було створено школи морського піхотинця та причіпної артилерії.

Загалом же у попередні роки було створено тринадцять шкіл підготовки спеціалістів: Школа загальновійськової підготовки; Школи підготовки танкістів; Школи снайперів; Школа водолазної підготовки; Школа протитанкової артилерії; Школа операторів ПТРК; Школа фахівців пожежної охорони ЗСУ та інші

В залежності від профілю школи різниться термін підготовки в ній за відповідним фахом, але у середньому це складає до 3-х місяців. Окрім цього у Збройних Силах України здійснюється підготовка і в навчальних центрах, а також профільних військових вищих навчальних закладах.

Як повідомляла група «ІС», начальник Генштабу ЗСУ дав відповідь на чутливі питання щодо українського війська.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Четыре страны заинтересовались новым турецким бронеавтомобилем Yörük

Тактический колесный бронетранспортер Yörük 4x4 производства Турции поступит на вооружение армий четырех стран. Турецкая оборонная компания - производитель бронетехники...