Генштаб затвердив Доктрину розвитку військового лідерства: що відомо

-

Читайте также

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук затвердив Доктрину розвитку військового лідерства. Про це йдеться у повідомленні Управління зав’язків з громадськістю ЗСУ.

Лідерство залишається ключовим компонентом забезпечення професійної діяльності як окремих військовослужбовців різних категорій, так і органів військового управління, військових частин, підрозділів під час виконання завдань за призначенням, не дивлячись на різноманіття визначень та методів реалізації. Вагому роль лідерство військовослужбовців відіграє, зокрема, у цінностях, традиціях, етиці поведінки, дотриманні військової дисципліни та корпоративної військової культури в арміях держав-членів НАТО.

Дана Доктрина – це документ, що відображає систему поглядів на процес, роль, місце та завдання військових організаційних структур щодо військового лідерства. Вона має на меті систематизувати ідеї, переконання, погляди й принципи військового лідерства, визначити та розкрити сутність засадничих лідерських цінностей у ЗС України, надати чіткі характеристики ідентичності лідера в українському війську тощо.

Практична реалізація цієї Доктрини дозволить підняти рівень професійної підготовки, розвинути моральні та психологічні можливості особового складу сил оборони, розкрити та реалізувати національно-духовний потенціал бойових традицій українського війська, підтримувати психологічну готовність та ефективно виконувати завдання за призначенням.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Генштаб спростував фейк про тотальне скорочення чисельності українського війська.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Опасные соцсети: как спецслужбы РФ «охотятся» на переселенцев из ОРДЛО

Под видом блогеров и жителей из «ЛДНР»  в социальных сетях активизировались российские спецслужбы. Внимательными и осторожными нужно быть переселенцам...