Генпрокурор України призначив нового заступника – головного військового прокурора

-

Читайте также

Расследователи обнародуют новые данные об отравителях из ФСБ: подробности

Участник расследовательской группы Bellingcat болгарский журналист Христо Грозев, один из ключевых авторов независимого расследования отравления Алексея Навального, анонсировал публикацию...

Победа России в ралли «Дакар» как эхо прошлого и деградация настоящего

Экипаж российской команды "КамАЗ-Мастер" 18-й раз победил в ралли "Дакар" в категории грузовиков. На эту победу отреагировал даже президент...

На оккупированном Донбассе террористы захватили двух граждан Украины: подробности

На территории временно оккупированных Российской Федерацией районов Луганской области террористы "МГБ ЛНР" арестовали двух граждан Украины. Об этом говорится...

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 Закону України «Про прокуратуру», 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником Генерального прокурора — Головним військовим прокурором. Про це повідомляє в середу Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Раніше, 10 вересня 2019 року, Президент України Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Віктора Чумака для призначення на вказану посаду.

Віктор Чумак у 1995 році закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

До 1999 року працював у Національній академії державної прикордонної служби. У 2000 році – очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України.

У 2004-2009 роках працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень.

Віктор Чумак був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань. З 2012 року працював на посаді Голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, а з 2014 року — Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла що з поста заступника Генерального прокурора – Головного військового прокурора був звільнений Анатолій Матіос.

загрузка...

Свежее

Цена нефти: котировки снижаются на фоне укрепления доллара США

Мировые цены на нефть стремительно снижаются на фоне укрепления доллара США. Причиной также является снижение оптимизма трейдеров в отношении...