Франція розпочинає масштабні навчання на морі: подробиці

-

Читайте также

У Франції розпочинаються масштабні військово-морські навчання POLARIS 21. Для участі в них буде розгорнута половина кораблів Військово-морських сил Франції, передає Мілітарний з посиланням на Naval News.

Загалом у цих спільних тренуваннях візьмуть участь частини та підрозділи Повітряних сил та Сухопутних військ. Загальна чисельність військ становитиме понад 6 тисяч військовослужбовців, у тому числі 4 тисячі моряків французьких ВМС.

Навчання пройдуть у західній частині Середземного моря та біля атлантичного узбережжя країни. Вони триватимуть з 18 листопада до 3 грудня 2021 року. До них долучаться і представники військових флотів союзників – передбачається участь бойових кораблів США, Іспанії, Греції, Італії та Великої Британії.

Зокрема у маневрах прийме участь: французька авіаносна ударна група на чолі з атомним авіаносцем Charles de Gaulle, універсальний десантний корабель Tonnerre класу Mistral, ракетні фрегати та атомні підводні човни.

POLARIS 21 — це оперативне навчання для підготовки до високоінтенсивної бойової операції, яке повністю відповідає стратегічному баченню ВМС Франції.

Французькі збройні сили мають спроможність діяти самостійно але основою їхньої прихильності є колективні дії через зміцнення оперативних партнерських відносин з багатьма країнами. Реалістичний сценарій POLARIS 21 дозволять французьким солдатам впроваджувати інновації як технічно, так і тактично, і таким чином винаходити та випробовувати методи ведення війни завтрашнього дня.

Як повідомляла група ІС, російський мінний тральщик «Вице-адмирал Захарьин», протидиверсійний катер П-191 «Кадет» та морський буксир МБ-304 увійшли до Середземного моря. Раніше там виявився великий десантний корабель «Цезарь Куников».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Вооружение для ВСУ: что известно о разработке украинского ЗРК средней дальности

КБ «ЛУЧ» в сотрудничестве с КП НВК «Іскра» разработали проект ЗРК средней дальности SD-300. Существенным преимуществом данного проекта является...