Франція може запропонувати Україні купити винищувачі Rafale: що відомо

-

Читайте также

Президент Франції Емануель Макрон запропонує винищувачі Rafale Україні, для заміни радянських МіГ-29, в ході свого візиту до Києва. Таку інформацію оприлюднили у виданні opex360.com, повідомляє «Мілітарний».

Це має статися у першій половині 2021 року. За даними джерел сайту Intelligence Online, можливий продаж Рафале в Україну є головним пріоритетом в обговоренні під час майбутнього візиту.

У французьких ЗМІ нагадують про два великих діючих контракти з Україною – закупівля 55 гелікоптерів компанії Airbus та патрульних катерів типу OCEA, що були підписані в рамках міжурядових угод.

Не виключають і особливу участь міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, під чиїм головуванням і були реалізовані угоди для системи авіаційної безпеки МВС та нових катерів для Морської охорони ДПСУ.

На презентації Візії Повітряних сил-2035 для народних депутатів України, Командувач Повітряними Силами ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов розказав, що у продовж найближчих 10 років ПС ЗСУ спишуть основні бойові зразки авіатехніки. Тому упродовж останніх двох років у Повітряних Силах ЗС України тривала робота по розробці стратегії розвитку до 2035 року.

Техніка, що залишилась у бойовому складі фактично експлуатується зі значними перевищеннями зазначених ресурсів, а конфлікт на Сході лише прискорив виснаження ресурсних показників, – сказав Командувач ПС ЗСУ.

Підтримувати боєздатність зараз вдається за рахунок наявних кількості бортів, котрі виведені з бойового складу та використовуються для підтримання у робочому стані бойових одиниць.

Перехід на компоновку зі зменшенням чисельності дозволив нам утримувати за штатом велику кількість техніки і розмова або напрямки державної політики в плані модернізації та закупівлі новітнього озброєння не стояло за рахунок того, що у нас був великий об’єм надлишкової техніки, – розказав Сергій Дроздов.

Оскільки такий ресурс комплектуючих не вічний, значний час це тривати не може.

Зокрема Командувач заявив, що ПС ЗСУ на першому етапі переозброєння планують отримати новий багатофункціональний літак покоління 4++.

Як повідомляла група «ІС», Індонезія знайшла альтернативу російським винищувачам Су-35.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Большая семерка» перед лицом глобального авторитаризма

Страны «Большой семерки» ведут активную подготовку к июньскому саммиту, который состоится в британском графстве Корнуолл под председательством премьер-министра Великобритании...