Філарет відкликає підпис про ліквідацію УПЦ КП: що відбувається

-

Читайте также

Почесний патріарх ПЦУ Філарет відкликав свій підпис про ліквідацію УПЦ КП.

Про це повідомляє пресслужба ліквідованої церкви.

Згідно повідомлення, Філарет відкликав підпис під постановою помісного Собору, на якому була ліквідована Українська православна церква Київського Патріархату. Собор відбувся 15 грудня 2018 року.

«Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відкликав свій підпис під постановою так званого помісного собору Української православної церкви Київського патріархату від 15 грудня 2018 року. На цю постанову посилаються чиновники Міністерства культури України, які відмовляються здійснити державну реєстрацію постанови помісного собору Української православної церкви Київського патріархату від 20 червня 2019 року, якою була скасована постанова т.зв. помісного собору УПЦ КП від 15 грудня 2018 року», — йдеться у повідомленні УПЦ КП.

Окрім того, патріарх Філарет повідомив міністра культури, молоді й спорту України Володимира Бородянського про відкликання свого підпису під постановою від 15 грудня 2018 року.

«Відкликання підпису, як допустиму юридичну дію, обумовлюю положеннями статей 9 та 13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, статей 22 та 35 Конституції України, – якими унеможливлюється погіршення правового становища громадян України, що реалізовують право на свободу совісті в Київському патріархаті», — йдеться у повідомленні Філарета до Бородянського.

Відтак, заявив Філарет, у подальшому його підпис під постановою помісного собору УПЦ Київського патріархату від 15 грудня 2018 року є “недійсним”.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, дії Філарета раніше вже використовували для пропаганди РПЦ в Україні.

загрузка...

Свежее

Спецслужбы РФ разжигают противостояние с США фальшивыми сводками с антиамериканской пропагандой —  эксперт

Не так давно заместитель председателя Совбеза России Дмитрий Медведев в своей колонке на сайте «РИА Новости» написал, что отношения...