Фейковий референдум на Луганщині: ватажку бойовиків «ЛНР» оголошено про підозру

-

Читайте также

За матеріалами СБУ підозру у колабораційній діяльності отримав «голова лнр» Леонід Пасічник. Задокументовано, що він підписав звернення депутатів незаконної «народної ради лнр» щодо набрання чинності злочинним «законом о референдуме луганской народной республики по вопросу о вхождении в состав рф на правах субъекта рф», повідомили у спецслужбі.

За його вказівками було проведено організаційну роботу щодо створення та функціонування «центральних та дільничних виборчих комісій», забезпечено фінансування підготовки та проведення фейкового плебісциту. До того ж Пасічник регулярно брав участь у пропагандистських заходах, обґрунтовуючи необхідність псевдоголосування та приєднання до росії.

Також підозру від СБУ отримали 8 так званих «депутатів народної ради днр», а саме:

Максим Книш;

Олександр Мальков;

Наталія Стрельчук;

Мирослав Руденко;

Анастасія Селіванова;

Олександр Бондаренко;

Олександр Дяговець;

Олексій Жигулін.

Ці колаборанти на одному із зібрань одностайно проголосували за «закон» про проведення «референдуму» і звернулися до ватажка терористичної організації «днр» Пушиліна за підписанням цього неправомірного документа.

Як повідомляла група «ІС», псевдореферендуми на окупованих територіях України координувала адміністрація путіна.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Війська рф на Бахмутському напрямку не засвоїли уроків минулих кампаній — ISW

Російські зусилля навколо Бахмута показують, що російські сили зовсім не засвоїли уроків з попередніх кампаній із великою кількістю жертв,...