ФБР заявило про злам своєї електронної пошти хакерами

-

Читайте также

Хакери зламали зовнішню систему електронної пошти Федерального бюро розслідувань. Зловмисники розіслали десятки тисяч електронних листів з облікового запису ФБР з «попередженнями» про можливу кібератаку.

Про це повідомляє «Українська правда».

Спам-повідомлення з сервера електронної пошти ФБР були відправлені на щонайменше 100 тисяч електронних адрес.

Мотиви хакерів наразі невідомі, також незрозуміло, яким чином вони отримали доступ до системи електронної пошти Бюро.

Фейкове повідомлення містило технічно незрозуміле «попередження», яке посилалося на групу кіберзлочинців під назвою The Dark Overlord.

Автор листа підписався як особа, що нібито пов’язана з Міністерством внутрішньої безпеки США. У ФБР відмовилися повідомляди деталі інциденту:

«ФБР і CISA знають про інцидент сьогодні вранці, пов’язаний з підробленими електронними листами з облікового запису електронної пошти @ic.fbi.gov. Ми не можемо надати будь-яку додаткову інформацію наразі. Ми продовжуємо закликати громадськість бути обережними щодо невідомих відправників».

Як повідомляла група «ІС», проти США застосовують десятки програм-вимагачів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Іспанія передала Україні першу партію ЗРК Hawk

Іспанія передала Україні першу партію зенітно-ракетних комплексів Hawk. Про це повідомило Міністерство оборони України із посиланням на слова глави відомства...