ФБР розсекретило доповідь про теракти 11 вересня

-

Читайте также

Федеральне бюро розслідувань опублікувало доповідь про теракти в США 11 вересня. Цієї доповіді країна чекала 20 років. Про це повідомляє «Associated Press», пише «newsua».

Документ розповідає про матеріально-технічну підтримку, надану двом саудівським викрадачам літаків перед терористичними атаками 11 вересня 2001 року. Також описуються контакти викрадачів з саудівськими спільниками в США.

У документі прописується інтерв’ю 2015 року з людиною, що подавала заяву на отримання громадянства США і кілька років тому неодноразово контактувала з громадянами Саудівської Аравії. За словами слідчих, вони надали істотну матеріально-технічну підтримку кільком викрадачам літаків.

Зазначається, що у звіті комісії з терактів 11 вересня не було виявлено «ніяких доказів того, що уряд Саудівської Аравії як установа або вищі саудівські офіційні особи індивідуально фінансували» атаки, організовані «Аль-Каїдою». Проте Комісія відзначила ймовірність того, що це могли зробити благодійні організації, спонсоровані урядом Саудівської Аравії.

Особливу увагу було приділено першим двом викрадачам, які прибули в США, Навафу аль-Хазмі і Халіду аль-Міхдхару.

У лютому 2000 року, незабаром після прибуття в Південну Каліфорнію, вони зустріли в ресторані громадянина Саудівської Аравії на ім’я Омар аль-Баюмі, який допоміг їм знайти та зняти квартиру в Сан-Дієго, мав зв’язки з урядом Саудівської Аравії й раніше привертав увагу ФБР.

Як повідомляла група «ІС», ФБР затримало сотні злочинців завдяки «таємному» месенджеру.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ФБР розсекретило доповідь про теракти 11 вересня

Федеральне бюро розслідувань опублікувало доповідь про теракти в США 11 вересня. Цієї доповіді країна чекала 20 років. Про це...