Фабрика тролів: Facebook заявив про викриття нового російського проекту

-

Читайте также

Суд оголосив вирок контрактнику ЗСУ, який перейшов на бік бойовиків «ЛНР»

Суд заочно засудив військовослужбовця Збройних Сил України за контрактом за дезертирство та участь у терористичній організації та призначив покарання...

В Афганистане в результате нападения талибов погибли полицейские

Не менее десяти афганских полицейских погибли в результате нападений в провинциях Кундуз и Каписа. Об этом сообщает телеканал 1TV...

Аттракцион неслыханной щедрости: главарь «ДНР» раздал чужие квартиры в оккупированной Макеевке

Ко Дню города Макеевка главарь «днр» Денис Пушилин раздавал ключи от квартир семьям боевиков, сообщает сайт «Ведомости Донбасса». Как сообщается,...

Facebook заявив про викриття нового проекту Російської Федерації, націленого на дезінформацію. Компанія видалила низку сторінок та облікових записів, які пов’язані із так званою «фабрикою тролів» — «Агентством інтернет-досліджень». Про це йдеться у повідомленні кампанії.

Компанія також відзначила видалення мережі облікових записів у Facebook, Instagram, пов’язаних з компанією зі стратегічних комунікацій CLS Strategies, яка базується у США.

У Facebook зазначили, що загалом видалили 13 облікових записів та дві сторінки, пов’язані із особами, відомими за попередньою діяльністю «Агентства інтернет-досліджень». Діяльність цих облікових записів та сторінок переважно фокусувалась на США, Об’єднаному Королівстві, Алжирі та Єгипті, а також інших англомовних країнах, країнах Близького Сходу та Африки. Зазначається, що компанія Facebook звернула увагу на цю мережу після повідомлення від Федерального бюро розслідувань США.

Повідомляється, що облікові записи спрямовували користувачів на сайт Peace Data, де публікувався контент про міжнародні події тощо.

За даними Facebook, на рекламу, пов’язану із цією кампанією, було витрачено 480 доларів; близько 14 000 облікових записів у соцмережі підписались щонайменше на одну зі сторінок кампанії.

«Хоча фейкова мережа та сайт не досягнули настільки ж значної аудиторії, як кампанії цієї російської групи у 2016 році, ця компанія спромоглась на щось нове: росіяни найняли реальних американців для написання контенту для сайту. Фейковий сайт Peace Data також використовував штучно створених осіб та генеровані комп’ютером зображення, щоб створити подобу реальної новинної організації», – зазначають у виданні The New York Times.

Звіт Facebook також інформує про те, що там видалили майже 100 облікових засобів та сторінок у однойменній соцмережі, а також 36 Instagram сторінок, пов’язаних з компанією зі стратегічних комунікацій CLS Strategies, яка базується у Сполучених Штатах Америки.

«Ця мережа фокусувалась переважно на Венесуелі, а також Мексиці та Болівії». За даними Facebook, на рекламу у однойменній соцмережі у зв’язку із цією мережею було витрачено близько 3,6 мільйона доларів; близько 509 000 облікових засобів у соцмережі підписались на щонайменше одну зі сторінок цієї кампанії. Близько 43 000 осіб слідкували за щонайменше однією Instagram-сторінкою, пов’язаною із CLS.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше СБУ заблокувала 2600 спільнот та викрила 385 агітаторів, яких курували із Російської Федерації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Афганистане в результате нападения талибов погибли полицейские

Не менее десяти афганских полицейских погибли в результате нападений в провинциях Кундуз и Каписа. Об этом сообщает телеканал 1TV...

Отравление Навального: след ГРУ и призрак амбиций Шойгу

Итак, в деле отравления Алексея Навального вырисовался отчетливый след ГРУ. И если ранее это было лишь одно из предположений - версия, то теперь можно...

Помпео заявил на Кипре о напряженности в Средиземноморье и подписал меморандум о сотрудничестве в сфере обороны

Рост напряженности в Восточном Средиземноморье выгоден противникам трансатлантического единства. Об этом заявил в субботу, 12 сентября, госсекретарь США Майкл Помпео по завершении своих переговоров...