Естонські правоохоронці ділилися досвідом використання БПЛА із українськими прикордонниками

-

Читайте также

Для обміну досвідом у сфері використання безпілотних авіаційних систем фахівці Головного центру підготовки особового складу ім. генерал-майора Ігоря Момота, побували в Академії внутрішніх справ Естонської Республіки в місті Таллінн, інформує прес-служба ДПСУ.

Під час тренінгу колеги з Естонії ділилися знаннями з використання та експлуатації безпілотних літальних апаратів.

Зокрема, розглядалися питання фотограмметрії та алгоритм створення картографічних планів за допомогою програмного забезпечення ArcGIS, застосування «штучного інтелекту» з метою виявлення та розпізнавання різних рухомих та нерухомих об’єктів за допомогою безпілотних літальних апаратів та інші можливості безпілотної техніки, яка використовується представниками Академії внутрішніх справ Естонської Республіки.

Водночас естонські колеги продемонстрували легку інтегровану пересувну мобільну автономну платформу спостереження «SurveilSPIRE» компанії «DEFSECINTEL», яка оснащена безпілотними літальними апаратами мультироторного типу з автономним джерелом живлення, що дозволяє працювати тривалий період.

Також під час навчального тренінгу проведено демонстрацію польоту безпілотного літального апарату «EOS C VTOL» з використанням мобільного пункту дистанційного пілотування «iVan» на базі автомобіля Ford Transit.

Крім того, наші прикордонники мали змогу побувати на заводі-виробнику вищевказаного літального апарату.

Найближчим часом навчальний тренінг заплановано у Головному центрі підготовки особового складу, під час якого естонські фахівці продовжать ділитися досвідом з використання безпілотних літальних апаратів з українськими прикордонниками, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, група ІС інформувала про те, як на Черкащині готують операторів ПТРК, ПЗРК та БПЛА для Держприкордонслужби.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Камни с неба»: прогнозируемый итог незаконной застройки оккупантами в Ялте

Жители пострадавшей от наводнения Ялты во временно оккупированном Крыму выложили в социальных сетях фото последствий селевого потока в Васильевке....