Естонія поставить в Україну модульні госпіталі

-

Читайте также

Естонія поставить в Україну модульні госпіталі для посилення медичної інфраструктури постраждалих від війни регіонів, а також долучиться до розвитку системи реабілітації.

Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда після зустрічі з міністром економіки та інфраструктури Естонії Рііною Сіккут та естонським послом в Україні Каймо Кууско, повідомляє пресслужба МОЗ.

«Наразі у нас є актуальна потреба в модульних конструкціях з можливістю автономної роботи. Колеги з Естонії зможуть поставити нам такі модулі та мобільні госпіталі для того, щоб їх можна було використовувати під час відновлення зруйнованих будівель ЗОЗ», – сказав Комаріда.

Він подякував партнерам «за підтримку та спільну роботу на перемогу України».

У МОЗ поінформували, що естонські представники також братимуть участь у розвитку системи реабілітації України, зокрема долучатимуться до обміну досвідом. Крім того, одним з питань співпраці стане розвиток ІТ-рішень для галузі охорони здоров’я.

Як повідомляла група ІС, Естонія передала Україні найсучасніший мобільний госпіталь, який рятуватиме життя нашим військовим і цивільним.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Цвинтарі в рф нарощують потужності для прийому утилізованих “визволителів”. ВІДЕО

Розпочата путіним злочинна війна в Україні висвітила всю гнилу сутність путінського режиму, та заразом показала реальну слабкість, попри декларації...