Енергоатом відреагував на створення окупантами «експлуатуючої організації» для ЗАЕС

-

Читайте также

Створення російським держконцерном «Ростатом» компанії «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» – нікчемне рішення, станція працювала і працюватиме в енергосистемі України, йдеться в заяві НАЕК «Енергоатом».

«Україна і весь цивілізований світ знають, що Запорізька АЕС продовжить працювати в Україні, згідно з українським законодавством, в українській енергосистемі, в Енергоатомі», – прокоментував Енергоатом рішення російських окупантів, назвавши його нікчемним.

«Це агонія уявного божевільного світу країни-агресора, в якому тепер дійшли до створення псевдопідприємств із назвами українських компаній», — наголосили в Енергоатомі.

Там також висловили велику повагу до запорізьких атомників, заявивши, що вони «щодня відчувають на собі це божевілля, але продовжують забезпечувати ядерну й радіаційну безпеку».

Нагадаємо, у російському ЄДРЮО 3 жовтня за адресою в Москві було зареєстроване АТ «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» зі статутним капіталом 2 млрд. рублів. Головна компанія зі 100% капіталу – держкопорація «Ростатом». Рід діяльності – виробництво електроенергії атомними електростанціями, зокрема діяльність із забезпечення працездатності електростанцій.

Як повідомляла група ІС, російські окупанти вимагають від працівників ЗАЕС підписувати контракти з Росатомом, щоб зберегти робочі місця.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

СБУ виявила в єпархіях РПЦвУ пропагандистські «методички» Кремля та нацистську символіку. ФОТО

СБУ завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ МП (РПЦвУ), які розташовані у Закарпатській, Рівненській і Житомирській областях. На...