Еквадор отримав у подарунок від Кореї два патрульних катери класу «Haeuri»

-

Читайте также

РФ завершила развертывание миротворцев в Нагорном Карабахе

Российский миротворческий контингент завершил развёртывание на территории Нагорного Карабаха. В район конфликта были переброшены подразделения 15-й отдельной мотострелковой бригады,...

Норвегия привлекает союзников по НАТО, чтобы обуздать аппетиты России

Королевство Норвегия обрело свою независимость в 1905 г. после разрыва унии со Швецией. Страна сразу встала на рельсы политики...

Водный кризис в Крыму: оккупанты охотятся за пресной водой. ФОТО

На территории временно оккупированного Российской Федерацией Крыма продолжает ухудшаться ситуация с пресной водой. Об этом говорится в сообщении пользователя...

Військово-Морські сили Еквадору отримали від Республіки Корея два патрульних катери класу «Haeuri» зі складу берегової охорони, інформує Мілітарний портал.

Транспортне судно з двома патрульними кораблями під номером 302 та 303 класу «Haeuri» повинно прибути до порту Еквадору до кінця листопада.

Витрати з транспортування катерів оплачував Еквадор.

Перед передачею катери були пофарбовані в кольори ВМС Еквадору.

Як планується, після прибуття вони пройдуть капітальний ремонт, який триватиме від двох до трьох місяців.

Під час своєї служби катери вели боротьбу проти незаконних рибальських човнів проводили рятувальні операції.

Тепер вони, як повідомляється, служитимуть у береговій охороні та патрулюватимуть акваторію з острова Галапагос проти нелегальних рибалок.

Еквадор наразі має  для цього лише одне судно.

Безоплатна передача двох катерів класу «Haeuri» є результатом пропозиції, зробленого в березні 2019 року тодішнім прем’єр-міністром Республіки Корея під час офіційного візиту в Еквадор.

Вона передбачена угодою про співпрацю в області забезпечення безпеки на морі, підписаним Еквадором і Республікою Корея в травні 2019 року.

Спочатку акт передачі катерів планувалося підписати в травні 2020 року під час візиту начальника штабу ВМС Еквадору в Республіку Корея, але відвідування було скасовано через пандемію коронавірусу.

Побудовані Hyundai Heavy Industries (HHI) катера PC-302 і PC-303 класу «Haeuri» надійшли на озброєння в грудні 1990 року й грудні 1991 року.

Кораблі були виведені з бойового складу Берегової охорони Республіки Корея в жовтні 2019 року й січні 2020 року, відповідно.

Довжина корабля класу «Haeuri» становить 55,5 м, ширина – 7,4 м, осадка – 2,5 м, стандартна водотоннажність – 300 т, повна водотоннажність – близько 460 т.

Два дизельних двигунів MTU 16V-396 загальною потужністю 4390 к.с. дозволяють розвивати швидкість близько 25-30 вузлів. Дальність плавання на швидкості 15 вузлів – 2100 морських миль.

Екіпаж – 39 осіб, включаючи 4 офіцерів. До складу озброєння входять 20-мм АУ М-61 та чотири 12,7-мм кулемета.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Корея подарувала ВМС Колумбії корвет класу «Pohang» PCC-768 «Iksan», який був виведений зі складу південнокорейського флоту у грудні 2018 року.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Еквадор отримав у подарунок від Кореї два патрульних катери класу «Haeuri»

Військово-Морські сили Еквадору отримали від Республіки Корея два патрульних катери класу «Haeuri» зі складу берегової охорони, інформує Мілітарний портал. Транспортне...

Правоохоронці провели відпрацювання Старобільська на Луганщині

У п'ятницю, 20 листопада, за розпорядженням командувача Об’єднаних сил та керівництва поліції Луганщини відбулося оперативно-профілактичне відпрацювання міста Старобільськ, в ході якого під час обшуку...

РФ завершила развертывание миротворцев в Нагорном Карабахе

Российский миротворческий контингент завершил развёртывание на территории Нагорного Карабаха. В район конфликта были переброшены подразделения 15-й отдельной мотострелковой бригады, составляющей основу миротворческих сил. Для...