Екстренна зустріч ТКГ: українська делегація повідомила подробиці засідання

-

Читайте также

Вчора, 7 квітня, відбулась екстрена позачергова зустріч Тристоронньої контактної групи, яка була проведена за ініціативою України. Про це йдеться у повідомленні української делегації у соціальній мережі Facebook.

Єдиним робочим питанням стало повернення до суворого дотримання домовленостей про припинення вогню, досягнутих 22 липня 2020 року.

«Сторони підтвердили:

— готовність та необхідність дотримання режиму припинення вогню та виконання домовленостей від 22 липня 2020 року,

— що не залишилося жодних додаткових умов для цього», — сказано у повідомленні.

Спільної заяви по факту, яку запропонував координатор Підгрупи з безпеки Глава СММ ОБСЄ Посол пан Х.Чевік, та на користь прийняття якої висловилася українська сторона, не прийняли.

Російська сторона зажадала внести додаткові корективи у текст підсумкової заяви, які, на нашу думку, мали задум показати її у більш вигідному для неї світлі.

«Наша позиція: ми ще раз підтверджуємо, що у повному обсязі дотримуємося режиму припинення вогню та продовжуємо змістовні консультації з метою реального зниження рівня насильства на лінії розмежування», — йдеться у повідомленні.

Наступне, чергове загальне засідання ТКГ заплановане на 14 квітня.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, українська сторона СЦКК наголошує на фальсифікації окупантами подій в Олександрівському.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Водный кризис в Крыму: оккупанты ограничат водоснабжение в нескольких городах

Во временно оккупированном Российской Федерацией Крыму в городах Симферополь, Бахчисарай и Джанкой 16 мая ограничат водоснабжение. Об этом сообщает...