Експерт пояснив, для чого рф відправляє мобілізованих в білорусь

-

Читайте также

20 тисяч мобілізованих резервістів з російської федерації можуть дукомплектувати білоруські бригади. Окрім того, російських військових можуть долучити до охорони аеродромів «Барановичі» та «Зябрівка», які використовує армія рф. Про це розмовів експерт Центру оборонних стратегій полковник Віктор Кевлюк в інтерв’ю «РБК Україна». 

«Їх потрібно охороняти, постачати, ремонтувати літаки треба. Можливо, частина цього натовпу братиме участь у цих заходах. Хоча 20 тисяч — це занадто багато для таких функцій», — зазначив він.

Експерт не відкидає й того, що цими військовими доукомплектують білоруські бригади до штатів воєнного часу.

«Тобто, не проводячи мобілізації в Білорусі, розгорнути їх збройні сили. То, можливо, потім вони набрешуть щось по телебаченню про союзну державу. Для нас нічого не змінюється. Ми уважно спостерігаємо за північними кордонами. І я думаю, що такі рухи непоміченими не пройдуть», — розповів експерт. 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше лукашенко визнав, що білорусь приймає участь у війні рф проти України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Зведення з фронту: в Донецькій області збито літак російських окупантів

Оперативні дані з фронту станом на вечір 3 грудня. Триває 283-тя доба героїчного протистояння Української нації російській воєнній навалі. Як...